Komentáre (z karantény?)

Vážení čitatelia. Každý z Vás má možnosť sa vyjadriť, len Vás prosím, nespamujte naše príspevky ako to momentálne robí Joan, Johan, zrejme jeden Janko zo Štrby. Chceli ste, aby si Váš komentár prečítali všetci, tak si ho budú mať teraz možnosť prečítať, preto ho zverejníme priamo tu a z pod článkov ho odstránim. Len jedno nechápem, prečo ste vulgárny a nepodpíšete sa (iba svojou IP adresou). Hanbíte sa za vlastný názor?

Odoberať
Oznamovanie
guest
3 Komentáre/ov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Vnorené feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Milan Petruška
Milan Petruška
2 rokov pred

Prajem pekný deň, Jean. Budem reagovať na Váš komentár. Píšete, že sa z nás smejú na internete. Škoda, že ste nenapísal o koho sa jedná. Ja mám rád veselých ľudí. Chcel by som s nimi nadviazal bližší kontakt. Píšete tiež o nekvalifikovaných odborníkoch. Ja za seba môžem povedať, že v roku 1980 som vo vojenskej základnej službe vo Vimperku získal hodnosť Špecialista prvej triedy. Teda som odborník. Čudujete sa, či títo neodborníci píšuci drísty sú zo Štrby. Ja zo Štrby som. Určitý čas som žil v zahraničí, ale to už je história. Len by ma zaujímalo odkiaľ ste Vy, Jean. V Štrbe to nie je bežné meno. Podľa nápovedy na Googli by som Vás zaradil medzi Škótov, pretože Jean je ženské meno v spomínanej krajine. Bol by som veľmi rád, keby ste mi napísali, čo sa to tu vlastne deje.
Robím na štyri zmeny a tak mi niektoré súvislosti kvôli nedostatku času unikajú. Váš komentár je naozaj super. Dal som Vám lajk. Jean, mne sa môžete zdôveriť. Som naozaj zo Štrby a žijem tu už dlho. PS: link na chválospev od Ing. Kerekeša je parádny. Budem naň v najbližšom čase reagovať.

Naposledy upravené 2 rokov pred používateľom Milan Petruška
Mirka
Mirka
2 rokov pred

Dobrý deň, milí kamaráti,

za mňa: je dobré, že táto téma žije, pretože sa to týka a bude to mať vplyv ďalej na každého z nás. Kľúčové slová – vodozádržné opatrenia. klimatické zmeny. Ďalej si už sami zvolíte hĺbku poznania, do akej chcete zájsť. Pre nás to nie je v súčasnosti časovo možné živiť stránku pravidelne novými témami. Žiaľ, na jednej strane, mnohé materiály čakajú na spracovanie, na druhej strane, vďačnosť za to, že máme prácu.

Zo širšieho kontextu. Dnes, keď mnohí Slováci a Slovenky a ďalší prichádzajú o prácu, tak to skôr vnímam ako ťažšie obdobie pre národ, ale pokiaľ niekoho rozveselím, či už na internete, tak nemám voči tomu žiadne výhrady. Smiech je dobrý.

i preto…, pokiaľ môžme, tak si darujme šťastie dvakrát. I čo sa týka blížicich sa Vianoc. Teraz práve viac ako inokedy je dôležité, aby prevádzky prežili tieto mesiace. Každému pomôže, keď niekto siahne po jeho výrobku a podržíme sa navzájom. Máme mnohé naozaj dobré výroby v Kežmarku, v Prešove, v Poprade… či už sú to šičky, alebo ďalšia výroba. Na mnohých výrobcov z regiónu prichádzam iba dnes a naozaj ich všeobecne odporúčam. Naše výrobky sú tiež kvalitné a cena je za kvalitu ktorú kúpite veľmi dobrá.

Také košické by bolo, aby som na tomto mieste dala #slovenske vyrobky,
ale potom by to mohlo vyzerať, že nemám v sebe vrastenú Štrbu a… tak to nie je :).

Ďakujem za všetko dobré a buďte, prosím, zdraví.

Mirka

Martin Hurajt
2 rokov pred

Pripájam sa k poďakovaniu za vulgárny komentár od anonyma. Ak môžem povedať za seba, dodal mi veľa síl a chuti do ďalšej práce v odhaľovaní korupcie a čitatelia sa už teraz môžu tešiť na nové články.

3
0
Chceme poznať Váš názor.x
()
x